Image

Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.
Twój dom, duża działka, prywatna plaża, otoczenie lasów.

Image

Lokalizacja:
Brzezinki, ul. Parkowa
55-220 Jelcz-Laskowice
+48 571 323 616

kontakt@przystanpodlasem.pl

© 2023 Przystań pod lasem | Designed & powered by White Moon

Życie w rytmie natury

„Natura nie jest miejscem do odwiedzenia. To jest nasz dom.”

Tworząc Przystań pod Lasem starannie wyselekcjonowaliśmy dobór miejsca inwestycji, stawiając na bliskość natury, ekologię i przestrzeń. 

A gdyby tak obcowanie z naturą stało się Twoja nową codziennością? Coraz więcej z nas ucieka od zgiełku miasta, szukając bliskości z naturą. Przyroda daje nam ukojenie i relaks. Kontakt z naturą zmniejsza poziom stresu i pozwala się wyciszyć. W połączeniu z pobliską wodą tworzą unikalny ekosystem. Wyobraź sobie niezliczone hektary lasów mieszanych, tereny objęte programem Natura 2000. Tak może wyglądać Twoje miejsce do życia. 

Postawiliśmy na przestrzeń, zachowując 70 % powierzchni biologicznie czynnej. Dlatego znajdziesz u nas wyłącznie duże działki. Osiedle położone jest pośród lasów, „zielonych płuc” Dolnego Śląska, abyś mógł codziennie cieszyć się świeżym powietrzem. 

Dbanie o wspólną przyszłość rozumiemy jako dbanie o ekologię. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnego ogrzewania – obecności kominów – stosując w domach wyłącznie ekologiczne pompy ciepła. Dbając o naturę, pośród której będziesz mieszkał, wykluczyliśmy emisje spalin i gazów cieplarnianych. Każdy dom, na życzenie klienta, może zostać wyposażony w ekologiczną i ekonomiczną instalację fotowoltaiczną. Wspieramy naturalne zasoby Ziemi, magazynując wodę poprzez system odzysku deszczówki, którą możemy podlewać ogrody.

Kontakt