Image

Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.
Twój dom, duża działka, prywatna plaża, otoczenie lasów.

Image

Lokalizacja:
Brzezinki, ul. Parkowa
55-220 Jelcz-Laskowice
+48 571 323 616

kontakt@przystanpodlasem.pl

© 2023 Przystań pod lasem | Designed & powered by White Moon

Kiedy architektura robi wrażenie

Betard nasz partner technologiczny.

Piękno zawsze tkwiło i wciąż tkwi w prostocie. Materiały wykorzystywane w procesie produkcji prefabrykatów przetworzone są z tego, co daje natura. Piasek i żwir o różnych frakcjach są składnikiem naszych ścian. Ich trwałość gwarantuje najwyższej jakości stal stanowiąca ich szkielet. 

Prefabrykacja z kolei daje możliwość ograniczenia liczby ścian nośnych w domu, co otwiera przed mieszkańcami wiele możliwości aranżacji przyszłej przestrzeni. Technologia ta pozwala na postawienie ścian domu parterowego w jeden dzień, a piętrowego w dwa tygodnie. Przy czym kluczowe są jedynie trzy dni, w trakcie których mieszkańcy odczują obecność pracowników i sprzętu na budowie. 

Niezwykle istotna jest też precyzja wykonania poszczególnych elementów budowanych przez nas domów. To między innymi ściany – ich struktura i brak potrzeby tynkowania, a także kąty po ich złożeniu. To też dokładność wykonania detali wnęk okiennych, wnęk pod wszelkie instalacje, schodów wejściowych, tarasów oraz donic w ogrodzie, które pomieszczą wszystkie wymarzone rośliny. 

W efekcie całego procesu mamy do czynienia z nowym wymiarem budowania domów. Dziękujemy przy tym firmie Betard za pomoc w wytyczeniu nowej, wspólnie przebytej drogi, która doprowadziła nas do osiągnięcia nowej jakości w budownictwie.

Prev
Next

Kontakt