Image

Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.
Twój dom, duża działka, prywatna plaża, otoczenie lasów.

Image

Lokalizacja:
Brzezinki, ul. Parkowa
55-220 Jelcz-Laskowice
+48 571 323 616

kontakt@przystanpodlasem.pl

© 2023 Przystań pod lasem | Designed & powered by White Moon

Life is a journey. Życie to podróż.

life balance – równowaga życiowa

Wizja inwestycji Przystań pod Lasem została przygotowana zgodnie z ideą life balance, czyli równowagi życiowej. Co przez to rozumiemy?

Od poniedziałku do piątku ciągła pogoń. Przychodzi weekend i jesteśmy zmęczeni. Chcielibyśmy gdzieś wyjechać, spędzić czas z rodziną. To jednak wiąże się z nakładami finansowymi i wydatkiem energetycznym, na który często nie mamy sił. Przychodzi poniedziałek, a my jesteśmy tak samo zmęczeni jak w piątek wieczorem. Co się stało z wolnym weekendem?

Nam jako społeczeństwu brakuje kontaktu z naturą. Przede wszystkim jednak brakuje na ten kontakt czasu.

„Life is a journey” (życie to podróż) to dość szerokie określenie. Podróżą może być wyjazd na weekend, wyjazd na wakacje czy wyjazd służbowy. Mówiąc, że życie jest podróżą, można przez to rozumieć również ciągłe poszukiwanie swojego miejsca na ziemi.

Wyobraź sobie sytuację: wracasz do domu i stwierdzasz, że masz wszystko, czego potrzebuje twoja rodzina – kawałek swojego miejsca na ziemi, które jest otoczone lasami, gdzie ciepłe dni możesz spędzać na prywatnej, piaszczystej plaży i kąpać się bez konieczności jakiegokolwiek wyjazdu. Masz własną przestrzeń, gdzie przekraczając drzwi własnego domu, możesz pójść na spacer do lasu, na grzyby, powędkować, czy wyruszyć na wyprawę po niezliczonych kilometrach leśnych ścieżek rowerowych.

Ktoś, mówiąc o inwestycji, którą tworzy, rzadko może użyć stwierdzenia: „Żyj tam, gdzie inni planują swój odpoczynek – cały rok na wakacjach”. My możemy.

Kontakt