Image

Twoja nowa przestrzeń do życia i odpoczynku.
Twój dom, duża działka, prywatna plaża, otoczenie lasów.

Image

Lokalizacja:
Brzezinki, ul. Parkowa
55-220 Jelcz-Laskowice
+48 571 323 616

kontakt@przystanpodlasem.pl

© 2023 Przystań pod lasem | Designed & powered by White Moon

Inwestycja dla pokoleń

Twoja oaza spokoju pół godziny od Wrocławia

Położenie pod Wrocławiem, jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, z nowymi drogami ekspresowymi i autostradami, czyni całą aglomerację znakomicie skomunikowaną z najważniejszymi częściami kraju – ośrodkami miejskimi czy turystycznymi kurortami. 

Ale lokalizacja naszej inwestycji jest też unikalna ze względu na dostęp do natury. Położona pośród lasów i tuż przy zbiornikach wodnych, w których na prywatnej plaży można zażywać kąpieli w lazurowej wodzie, czy odpoczywać na piasku, tworzy wyjątkowe warunki do relaksu i aktywnego wypoczynku. Dodajmy – przez 365 dni w roku. Możesz u nas mieszkać na co dzień, możesz bywać na weekend, w święta, w dni wolne.

Chcesz potraktować naszą inwestycję jak second home, gdzie Twoi najbliżsi spędzają wakacje, a Ty pracując w mieście, odwiedzisz ich zawsze, gdy tylko będziesz miał na to ochotę? Bez wcześniejszych planów, bez rezerwowania hoteli, w ciągu pół godziny zostawisz zawodowe sprawy za sobą i będziesz cieszyć się bliskością rodziny i natury w nieograniczonej ilości. 

Myślisz o przyszłości? Potrafisz wyobrazić sobie siebie na emeryturze? My tak! 

Odpoczywasz z dala od zgiełku wielkiego miasta, nie rezygnując z jego uroków. Twoje wnuki spędzają u Ciebie wakacje, a Ty jesteś szczęśliwy, dając im to, co najpiękniejsze: bezpieczeństwo, kontakt z naturą, wodę.

Przystań pod lasem to po prostu Twój dom dla pokoleń.

Kontakt